airport

Airport Service

Dbamy o dobre samopoczucie pasażerów

W przypadku sprzątania wnętrz samolotów jakość naszych usług jest bezpośrednio oceniana przez pasażerów. Nawet mały okruszek nie może zdradzić, że przedtem inny pasażer zajmował miejsce w samolocie. Usuwamy ślady jedzenia, opakowania, przeczytane czasopisma lub pozostawione w samolocie części garderoby czy bagażu. Zmieniamy pokrowce na siedzeniach i sprzątamy schowki na bagaż oraz przejścia.

Oferujemy kompletne pakiety serwisowe – zgodnie ze standardowymi kartami pracy lub na bazie indywidualnie uzgodnionych świadczeń. W zależności od czasu trwania lotu, długości lotu i czasu postoju wyróżniamy następujące rodzaje sprzątania: Transit-, Night-Stop- czy Deep-Cleaning.

Wyposażenie pokładowe

W ramach wyposażenia on-board organizujemy zaopatrzenie kabin samolotów. Zajmujemy się administracją, zaopatrzeniem i kontrolą zapasów wszystkich materiałów inflight i uzupełniamy wyposażenie pokładowe zgodnie z Państwa życzeniem. Chodzi tu o czasopisma i gazety, koce, słuchawki, czasopisma pokładowe i katalogi zakupowe, wyposażenie toalet, broszury z zaleceniami bezpieczeństwa podczas lotu, serwis promocyjny i wiele innych usług.

 

» Twój kontakt

Wlodzimierz Galecki

Wlodzimierz Galecki

Managing Director

T +48 71 7 97 46 36
F +48 71 7 97 46 31
w.galecki@klueh.com
 
Aniela Ptak

Aniela Ptak

Managing Director

T +48 71 7 97 46 30
F +48 71 7 97 46 31
a.ptak@klueh.com

» ANNUAL REPORT 2021

Klüh Multiservices can look back on 111 years of success.

Start your journey through time
 

» Airport Service w skrócie